Yuvarlak Kalipli Lif Yapılışı Video Anlatımlı

yuvarlak kalpli lif yapilisi video anlatimli
yuvarlak kalpli lif yapilisi video anlatimli

Merhaba değerli okurlarım ve takipçilerim, Sizlerle bu yazımda Yuvarlak Kalipli Lif Yapılışı video anlatımlı olarak paylaşacağım. Umarım siz lif örneği arayanlar hem beğenirsiniz hemde işinize yarar.

Bu oldukça şık olan lif’in örneğini videoya çekip bizlerle paylaşan Ören hanım kanalına teşekkür ediyor ve ellerine sağlık diyorum.

Hanımlar bunu her lif modeli için söylemiyorum bu lif modelinde olduğu gibi bazı lif modelleri için söylüyorum kesinlikle beğeneceğiniz bir lif modeli.

Çeyiz hazırlayanlardansanız mutlaka bu lif örneğini değerlendirmenizi tavsiye ederim. Bende bu lifden yapabilirmiyim diye düşünmeyin elbette yapabilirsiniz. Yapılışı videolu olduğu için hiç örgü örmeyi bilmeyenler bile videoyu izleyerek yapabilirler.
Lif’in alt ve üst kenarlarında olan kırmızı pinpirikler life o kadar güzel yakışmışki bu kadar olur yani. Tabii lifde kullanılan iplerin renk uyumlarınıda göz önünde bulundurmak lazım. Sizde yapmayı düşünürseniz kullanacağınız iplerin renklerinin bir birlerine uyum sağlamasına kesinlikle dikkat edin. Böylece yaptığını lifler çok daha güzel olacaktır.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

Diğer lif modellerimizede bakmayı unutmayın..

yuvarlak kalpli lif yapilisi video anlatimli
yuvarlak kalpli lif yapilisi video anlatimli
  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*