Yeni Model Boncuk Oyası Yapımı Video Anlatımlı

yeni model boncuk oyasi yapimi video anlatimli
yeni model boncuk oyasi yapimi video anlatimli

Yazının başlığında herne kadar yeni model yazsamda aslında bu model bilindik bir oya modellerinden bir tanesi. Bir sizlerle paylaştığım bir önceki oya modeli ile yapılışı hemen hemen aynı şekilde tek farkı oyanın ikinci sırasını farklı yaptım bunu sürekli oya yapanlar hemen fark edecektir.

Önceki yazılarımdada bunu sık sık yazıyorum, sizlerde gördüğünüz oya modelleri üzerinde biraz değişiklik yaparsanız sizde ortaya çok değişik oya modelleri çıkarabilirsiniz.

Bazı oya modellerinde olduğu gibi bu oyanın modelinide bir bayan olarak bu oyanın modelinide çok çok beğendim.Umarım sizlerde en az benim kadar beğenirsiniz.

Hanımlar oyayı yapmayı düşünürseniz eğer, aşağıdaki resimde ve videoda benim kullandığım yeşil renkte ipi tülbentin kendi rengide ip kullanırsanız oya çok daha güzel durur. Son zamanlarda moda haline gelen sade renkte tülbentlerin üzerinede çok güzel duracağını düşünüyorum. Birde oyanın ikinci sırasını ben ilk sırada kullandığım renkte iple aynı renkte yaptım, Siz ikinci sırada farklı renkte iplik kullanabilirsiniz.

Diğer oya modellerimizede bakmayı unutmayın..

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

yeni model boncuk oyasi yapimi video anlatimli
yeni model boncuk oyasi yapimi video anlatimli
  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*