Uç Dantel Örnekleri

uc dantel ornekleri
uc dantel ornekleri

Sevgili hanımlar hepsi birbirinden güzel kendimce derleyip bir araya getirdiğim Uç Dantel Örnekleri paylaşıyorum bu kez sizlerle.

Bu örnekleri seçip düzenlerken çok uğraştım diyebilirim sizlerle. Hem yapılışı kolay olanları seçmeye çalıştım hemde daha anlaşılır olması için resimleri biraz büyüttüm. Umarım modelleri anlaşılır olmuştur.

Uç dantel modelleri pike takımlarına çok yakışacağını düşünüyorum. Modelleri incelediğinizde yapılışı kolay, biraz uğraştırıcı, iki renkli, geniş model, dar model mutlaka beğenip yapabileceğiniz bir örnek bulacaksınızdır.

Ayrıca bazı modeller sadece uç danteli olarak değil, havlu kenarı, perde ucu, gibi farklı yerlerdede kullanabileceğiniz örneklerde bulabilirsiniz. Bazı modellerin yapılışları DANTEL MODELLERİ arşivi sayfamıza bulabilirsiniz. Ama yapılışı olmayanların ise sürekli dantel örenlerdenseniz nasıl yapıldığını kolayca çözebilirsiniz.

Gelin hepsi birbirinden güzel olan uç dantel modellerini inceleyelim. Beğendiğiniz modelin üzerine tıkladığınızda resim daha büyük açılacak ve daha net göreceksiniz.

Kaynak : https://tr.pinterest.com

  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*