Tığ İşi Boncuk Oyası Yapımı

tig isi boncuk oyasi yapimi
tig isi boncuk oyasi yapimi

Merhaba değerli okularım ve takipçilerim, Sizlerle bu yazımda Tığ İşi Boncuk Oyası Yapımı paylaşacağım. Umarım siz oya sevenler hem beğenirsiniz hemde işinize yarar.

Bu oldukça şık olan oya modelinin yapılışını videoya çekip bizlerle paylaşan Oya ve dantel dünyası kanalına teşekkür ediyor ve ellerine sağlık diyorum.

Bordo renkte ip ve beyaz boncuklar kullanılarak örneği çıkartılan oya modeli her boncuk oyası seven bayanın beğeneceğinden eminim.

Bu boncuk oyası modeldede olduğu gibi Hem yapılışı bir kadar gösterişli ve zarif oya modelleri diğer daha büyük dallı çiçekli oya modellerine göre daha çok sevilip beğenildiğini düşünüyorum.

Takipçilerim belki hatırlarla bu oya örneğinin bir değişiğini daha önceden BENDE ÖRNEĞİNİ çıkarıp sizlerle paylaşmıştım BURADAN bakabilirsiniz.

Son zamanlarda moda haline gelen sade renk yazmaların üzerinzede yazmanın kendi renginde ip kullanılarak yapılırsa yapacağınız oya çok daha güzel olacaktır.

Tabii sadece sade renk yazmaların değil birden fazla renkli yazmaların üzerinede yazmanın içinde olan renkte ip ve boncuk kullanarakda yapabilirsiniz. Her iki şekildede oyanız çok güzel duracaktır.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

Diğer oya modellerimizede bakmayı unutmayın..

tig isi boncuk oyasi yapimi
tig isi boncuk oyasi yapimi
  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*