Tek Sıra Kolay Boncuk Oyası Yapımı

tek sira kolay boncuk oyasi yapimi
tek sira kolay boncuk oyasi yapimi

Merhaba değerli okurlarım ve takipçilerim, Sizlerle bu yazımda Tek Sıra Kolay Boncuk Oyası Yapımı paylaşacağım. Umarım siz lif örneği arayanlar hem beğenirsiniz hemde işinize yarar.

Bu oya modelinin örneğini ben çıkarıp kendi >> YOUTUBE KANALIM,a yükledim. Paylaştığım oya örnelerini beğeniyor ve yararlı buluyorsanız bana destek olmak için >> YOUTUBE KANLIM‘a ücretsiz Abone olabilirsiniz.

Hamılar gelelim oya modelimize, sizde benim gibi bu türde hem yapılışı kolay hem çok abartılı almaması şartıyla boncuklu oya modellerini seviyorsanız, kesinlikle bu oyadan yapmanızı tavsiye ederim.

Oya tek sıradan oluştuğu için çok çabucak örüp bitirebilirsiniz. Örneği ben kurdela üzerine çıkardığım için belki gözünüze farklı gelebilir, ama siz tülbentinize uygun renkte oya ipiyle yaparsanız eminimki oya gözünüze tülbentinizin üzerinde çok daha güzel görünecektir.

Ayrıca hanımlar son zamanlarda mado haline gelen tek renk tülbentin üzerindede, tülbentin kendi renginde oya ipliği kullanarak yaparsanız o zaman yapacağınız oya çok daha güzel olacaktır.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

Diğer oya modellerimizede bakmayı unutmayın..

tek sira kolay boncuk oyasi yapimi
tek sira kolay boncuk oyasi yapimi
  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*