Tek Renk Oya Yapılışı

tek renk oya yapilisi
tek renk oya yapilisi

Merhaba değerli okurlarım ve takipçilerim, Sizlerle bu yazımda Tek Renk Oya Yapılışı paylaşacağım. Umarım siz oya örneği arayanlar hem beğenirsiniz hemde işinize yarar.

Bu oya modelinin örneğini ben çıkarıp kendi >> YOUTUBE KANALIM,a yükledim. Paylaştığım oya örnelerini beğeniyor ve yararlı buluyorsanız bana destek olmak için >> YOUTUBE KANLIM‘a ücretsiz Abone olabilirsiniz.

Gerek youtube kanılımızda yorum bölümünde, gerek sosyal sitelerimizden bana ulaşıp özellikle tek renk oya modeli isteyen bir çok kişi oluyor o yüzden bende bu tek renk iple yapılan oya örneğini çıkardım.

Oya kurdelanın üzerinde ve videoda göründüğünden çok daha şık duruyor. Yaparsanız eğer bunu kendi gözlerinizle görebilirsiniz.
Son zamanlarda moda haline gelen sade yani tek renk tülbentlerin üzerindede oldukça şık duracaktır. Tabii bu benim fikrim. Nasıl bir tülbentin üzerine yapacağınız sizin zevkinize kalmış.

Ama nasıl bir tülbentin üzerine yaparsanız yapın tabii birde yapacağınız tülbetin renkleri ile kullanacağınız ip renkleri bir birlerine uyum sağladığında yapacağınız çok daha güzel olacaktır.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

Diğer oya modellerimizede bakmayı unutmayın..

tek renk oya yapilisi
tek renk oya yapilisi
  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*