Tek Renk İplik Oyası Yapımı Video Anlatımlı

tek renkli iplik oyasi yapimi video anlatimli
tek renkli iplik oyasi yapimi video anlatimli

Youtube kanalımızda videoların altındaki yorum bölümünde benden sade renkte ( yani tek renkte ) oya modeli isteyen bir çok bayan oldu, bende ona istineden böyle sade bir oya modeli buldum ve hemen yapılışını videoya çekip sizlerle paylaştım. Hem size hemde benden sade renk oya modeli arayanların işlerine yararyabilir diye. Umarım hem siz hemde onlar bu oya modelini beğenirler.

Oya modelini çırardığım bu kahrengi ipin rengini belki beğenmemiş olabilirsiniz. Ben oyanın modeli belli olsun diye böyle koyu bir renk ip kullandım.

Oyanın modelinin bu kadar güzel duracağınız bende tahmin etmemiştim, tabii modelde çok az da olsa kendimce biraz değişiklik yaptım. 🙂 Yaparsanız eğer oynın ne kadar güzel olduğunu kendinizde görebilirsiniz.

Siz tülbentinize uygun renkte bir iple yapabilirsiniz. Eğer tülbentinizin rengine uygun renkte iple yaparsanız oyanız bir bu kadar daha güzel olacaktır.

Sade renkte oya modeli olarak sizlerle daha önceden bir tane daha oya modeli paylaşmıştım dilerseniz onada BURADAN bakabilirsiniz.

Sizler için sade renkte oya modelleri paylaşmaya devam edeceğim. Tabii en güzel modelleri.

Diğer oya modellerimizede bakmayı unutmayın..

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

tek renkli iplik oyasi yapimi video anlatimli
tek renkli iplik oyasi yapimi video anlatimli
  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*