Sıralı İplik Oyası Yapımı Video Anlatımlı

sirali iplik oyasi yapimi video anlatimli
sirali iplik oyasi yapimi video anlatimli

Sizlerle uzun süredir paylaşım yapamadığım için kusura bakmayın. Neyse bunu bu gün telafi etmeye çalışıp bir kaç oya model birden paylaşacağım.

İlk paylaşımımda bu güzel iplik oyasının modeli. Umarım beğenirsiniz. Hanımlar paylaşımlarımdan memnunsunuz ? bunu aşağıdaki yorum bölümüne yazıp benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

Belki bu oyanın modelini biraz eski bulabilirsiniz, ama bence örnek herne kadar eskide olsa aşağıda resimde sizinde gördüğünüz gibi, modelde benim yaptığım değişiklik gibi sizlerde oyaların modellerinde değişiklik yaparak eski oya modellerini yenileyebilirsiniz. Tabii bunu sadece eski oya modellerinde değil her gördüğünüz oya modelinde yapabilirsiniz.

Ben yeşil rengi çok sevdiğim için paylaştığım oyaların modellerinde yeşil renk ipi çok sıklıkla görebilirsiniz, Bunun için kusura bakmayın. Kabul etmek gerekirsen yeşil renk ipte oyalarda başka bir güzel duruyor sanki 🙂

Tabii siz dilediğiniz renkte iplerle yapabilirsiniz. Her oya modelinde olduğu gibi bu oya modelindede tülbentinize uygun renk iplerle yaparsanız oyanın modeli bir bu kadar daha güzel duracaktır.

Diğer oya modellerimizede bakmayı unutmayın..

sirali iplik oyasi yapimi video anlatimli
sirali iplik oyasi yapimi video anlatimli
  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*