Papatyalı Bebek Yeleği Yapılışı

papatyali bebek yelegi yapilisi
papatyali bebek yelegi yapilisi

Kız bebeklerinize kolayca yapabileceğiniz Papatyalı Bebek Yeleği Yapılışı detaylı anlatımına aşağıdaki videodan bakabilirsiniz.

Yeleğin yapımı haroşa ve düz örgü tekniği ile örüldüğünden örgü örmede yeni başlayanlar bile kolayca bu yelekten örebilir.

Bebeklerinize örgü yelek örneği arıyorsanız geçenlerde burada sizlerle paylaştığım herkesin yapabileceği örnekler olarak 100 tane bebek yeleği örneğine gene buradan bakabilirsiniz.

Bu yelek modelinden erkek bebeklere olurmu diye düşünürseniz Yeleğin üzerinde kullanılan papatya örgü süslemelerini erkek bebeklere uygun süslemeler yaparsanız elbette olur.

Yelek 2 ayrı parçadan oluşuyor, Her 2 parçada 3 ilmekle başlayıp 3 ilmekle bitiriliyor, Daha sonra yeleğin arka kısmı ve yan kısımları dikiliyor, Ve yeleğin yaka bağcığı yapıp takılıyor, papatya süslemeleri dikilerek yelek tamamlanıyor.

Burada gene önceden albüm halinde sizlerle paylaştığım Örgülerde süslemeler için yapıp kullanabileceğiniz 100 tane örgü aplike modellerini mutllaka incelemenizi tavsiye ediyorum.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

Diğer bebek örgüleri sayfamızada bakmayı unutmayın..

Yeleğin yapılış videosu Sevginin Emeği Youtube kanalına aittir.

papatyali bebek yelegi yapilisi
papatyali bebek yelegi yapilisi

  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*