Örgü Tutacak Modelleri

orgu tutacak modelleri
orgu tutacak modelleri

Sevgili hanımlar bu kez sizlerle hepsi birbirinden güzel ister çeyizlik, ister günlük kullanmalık, ister hediyelik olarak yapabileceğiniz tam 50 Tane Örgü Tutacak Modelleri derledim.

Her hanım,ın mutfağında en az bir tane bulunması gerektiğini düşündüğüm ve hemen hemen hepsi tığ ile örülen şık tutacak modelleri. Modelleri o kadar güzel duruyorlar,ki sadece dekor olsun diye bile yapılabilir. Üstelik tutacak örmek çok ama çok kolay, ve ben burada yapılışı kolay olan modelleri seçmeye çalıştım. Umarım beğendiğiniz modeli kolayca örebilirsiniz.

Hatta bazı tutacak modellerinin yapılışları sitemizde ÇEŞİTLİ ÖRGÜLER sayfamızda mevcut. Henüz yapılışı sitemizde olmayan modellerin nasıl yapıldığını modele dikkat bakıldığınızda kolayca çözebilirsiniz. Sitemiz sürekli açık olduğu için yapılışına rastladığım modellerin burada sizlerle paylaşmaya gayret edeceğim.

Buyurun örgü tutacak modellerini, İncelemeye, Beğendiğiniz modelin üzerine tıkladığınızda model daha büyük açılacak ve daha net göreceksiniz.

  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*