Örgü Terlik Modelleri

orgu terlik modelleri
orgu terlik modelleri

Sevgili örgü seven hanımlar bu kez sizlerle derleyip bir araya getirdiğim hepsi birbirinden güzel Örgü Terlik Modelleri paylaşıyorum.

Çeşitli renklerde, çeşitli desenlerde yapılan örgü terlik modelleri çok güzeller. Modelleri incelediğinizde kendi zevkinize göre mutlaka beğenip yapmak isteyeceğiniz bir model bulacağınızdan eminim. Peki bunlar nasıl yapılır diye aklınıza gelecek olursa sürekli el işi yapan bayanlar terliklerin nasıl yapıldığını kolayca çözebilirler.

Modelleri incelediğinizde bazıları yetişkinler için uygunken, bazı modeller ise çocuklara uygun. Hatta bazı yetişkin için olan modelleri çocuklara uyarlayabilirsiniz. İster kendinize, ister çocuğunuza, ister hediye etmek için yapabileceğiniz örgü terlik modellerimizi gelin hep beraber inceleyelim.

Beğendiğiniz modeli daha net görmek için beğendiğiniz modelin üzerine tıklayın. O zaman resimler daha büyük açılacak ve daha net göreceksiniz.

Buradaki modellerin veya daha farklı örgü terlik modellerinin yapılışına rastladığımda mutlaka burada ÇEŞİTLİ ÖRGÜLER sayfamızda sizlerle paylaşacağım. BENİ TAKİPTE KALIN..

  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*