Örgü Bebek Battaniye Modelleri

orgu bebek battaniye modelleri
orgu bebek battaniye modelleri

Sevgili hanımlar bu kez sizlerle hem kız hem erkek çocuklar için örülebilecek 70 tane Örgü Bebek Battaniye Modelleri paylaşıyorum. Umarım örneklerimizi beğenirsiniz.

Hepsi birbirinden güzel zevkinize göre istediğiniz renklerde hem kız bebekler için hemde erkek bebekler için oldukça güzel örgü battaniye örnekleri.

Battaniye örneklerini seçerken herkesin örebileceği yapılışı kolay olanları seçmeye çalıştım. Modellerin bazılarının yapılışları sitemizde BATTANİYE MODELLERİ sayfamızda var. Sayfamızı incelediğinizde yapılışlarına ulaşabilirsiniz. Yapılışı olmayan modeller ise resime bakarak nasıl yapıldığı kolayca çözülebilir.

Modellerin bazılarından sadece bebek battaniyesi değil, yatak örtüsü, koltuk şalı, kırlent gibi bir çok örgülerdede kullanabilirsiniz.

Tığ veya şiş ile hangisi ile örmek size daha kolay geliyorsa mutlaka kendinize göre kolayca örebileceğiniz bir model bulacaksınızdır.

Ayrıca bazı modellerin üzerinde örgü süslemeleri bulacaksınız, Bu örgü süslemelerin nasıl yapıldığı ise ÖRGÜ APLİKE MODELLERİNİ yazının üzerine tıklayarak daha yakından inceleyebilirsiniz.

Beğendiğiniz modelin üzerine tıkladığınızda ÖRNEKLER DAHA BÜYÜK AÇILACAKTIR.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*