Kum Boncuk Oyası Yapımı

kum boncuk oyasi yapimi
kum boncuk oyasi yapimi

Merhaba sevgili örgü sevenler, Bu yazımda sizlerle Oldukça şık ve kullanışlı olan Kum Boncuk Oyası Yapımı Paylaşacağım. Umarım siz oya sevenler beğenirsiniz ve işinize yarar.

Önceden sizlerle paylaştığım Boncuk oyası modellerine göre bu boncuk oyası biraz daha ağır duruyor. Kimimiz daha kolay ve sadece boncuk oyaları seviyor ve yapmayı tercih ediyorken, kimimizde bu boncuk oyası modelinde olduğu gibi daha ağır boncuk oyalarını seviyor ve yapmayı tercih ediyoruz.

Sizde diğer boncuk oylarına göre biraz daha ağır boncuk oyası modellerini seviyor ve yapmayı tercih ediyorsanız bu boncuk oyası modelini kesinlikle değerlendirmenizi tavsiye ederim. Bu oyayı özellikle namaz başörtülerine çok daha güzel yakışacağını düşünüyorum. Tabii nasıl bir tülbentin üzerine yapacağınız size kalmış.
Diğer boncuk oyası modellerine göre daha ağır durduğuna bakmayın, bu boncuk oyası modelinin yapılışıda en az diğer boncuk oyaları kadar kolay. Tek yapmanız gereken elinize ipi ve tığı almak sadece örneğini çıkarmak istediğinizde bile eminimki devam edip bitirmek isteyeceksiniz.

Oyanın yapılışını Derya hanım bizlerle ayrıntılı olarak paylaşıyor.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

Diğer oya modellerimizede bakmayı unutmayın..

kum boncuk oyasi yapimi
kum boncuk oyasi yapimi
  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*