Kolye yapımı Video Tarifli

kolye yapimi video tarifli
kolye yapimi video tarifli

Bir önceki yazımda bu kolye modelinin bilekliğini paylaşmıştım sizlerle, Bizzat kendi çalışmam olan bu takı setini ben çok çok beğeniyorum, Umarım sizlerde beğenir ve yaparsanız.

Eğer takı yapmayı sevenlerdenseniz, bu kolye modelini bilekliği ile beraber yapmanızı sizlere kesinlikle tavsiye ederim. Yaparsanız eğer sizde göreceksiniz,ki hem kolyesi hemde bilekliği resimde ve videoda göründüğünden çok dha şık duruyor.

Takı yapmayı hiç bilmiyor bilmeseniz bile, yapılışı video tarifli olduğu için gayet rahatlıkla yapabilirsiniz. Kolyeyi ve bilekliği yaparken benim kullandığım 11/0 numara yani ( gümüş rengi küçük boncuklar ) kolye ve bilekliğin daha şık gösteriyor, yapmayı düşünürseniz eğer kullanacağınız boncukların renklerin birbirlerine uyum sağlayan renklerde boncuklarla yapmanızı tavsiye ederim.

Takı yapmayı sevenlerdenseniz kardeş sitemiz olan Takitasarimlarim.com sitemizde yapılışları ile beraber bir çok takı modeli bulabilirsiniz.

kolye yapimi video tarifli
kolye yapimi video tarifli

Herşeye rağmen yapamayıp takıldığınız yer olursa aşağıdaki yorum bölümüne dilediğiniz zaman bana yazabilirsiniz, Mümkün olan en kısa zamanda dönüş yapacağım.

Kolyede kullanılan malzemeler

  • 6 mm kristal boncuk,
  • 11/0 kum boncuğu,
  • Uygun gördüğünüz naylon ip
  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*