Kiraz Modeli İğne Oyası Yapımı

kiraz modeli igne oyasi yapimi
kiraz modeli igne oyasi yapimi

Merhaba değerli okurlarım ve takipçilerim, Sizlerle bu yazımda’da Kiraz Modeli İğne Oyası Yapımı paylaşacağım. Siz iğne oyası sevenler ve örnek arayanlar umarım beğenirsiniz ve işinize yarar.

Bu oldukça şık olan oya modelinin yapılışını videoya çekip bizlerle paylaşan Marifetli Eller kanalına teşekkür ediyor ve ellerine sağlık diyorum.

Bence her genç kızın çeyizinde olması gereken iğne oya modellerinden bir tanesi. Tabii bu iğne oyasından yapmak için illa çeyiz hazırlamanız gerekmiyor. Dilediğiniz zaman kendiniz içinde yapabilirsiniz.

Eminimki her iğne oyası yapan bayan bu oya modelinden kesin yapmıştır. Siz benim takipçilerimde yapmak için iğne oya örneği arıyorsanız bu oya modelini kesinlikle değerlendirmenizi tavsiye ederim.
Oyanın modeli o kadar güzel duruyorki iğne oyası bilmiyorum 🙁 Bilseydim eğer yapacağım iğne oyası modellerinde ilk başta yapacağım iğne oyası modellerinden olurdu.

Ama sizde benim gibi iğne oyası yapmayı bilmiyorsanız bu iğne oyasın örneğine benzer Tığ ile yapılan YALANCI İĞNE OYASI MODELİ örneği çıkarmıştım BURADAN bakabilirsiniz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

Diğer iğne oyası modellerimizede bakmayı unutmayın..

kiraz modeli igne oyasi yapimi
kiraz modeli igne oyasi yapimi
  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*