İplik Oyası Yapımı

iplik oyasi yapimi
iplik oyasi yapimi

Merhaba değerli okurlarım ve takipçilerim, Sizlerle bu yazımda İplik Oyası Yapımı paylaşacağım. Umarım siz oya örneği arayanlar hem beğenirsiniz hemde işinize yarar.

İki farklı renk iple yapabileceğiniz bu tığ işi oyasının örneğini ben çok beğendim, sizler sadece bu oyanın örneğini çıkardığınızda bile çok beğenip mutlaka yapmak isteyeceksiniz.

Oya kurdelanın üzerinde bu kadar güzel durduğunu düşünürsek iplerin ve tülbentin renkerinin uyumlu olması halinde yapacağınız oyanın ne kadar güzel duracağını siz tahmin edin artık.

Belki aranızda bu oyadan mutlaka yapan vardır ve belkide oyanın örneğini biraz eski bulabilirsiniz ama bence hiçte öyle değil hepsi için demiyorum bu oyanın örneğindede olduğu gibi bazı oyarın modası hiç geçmiyor.
Bu arada bu oya modelinden sade renkte tülbetlerin üzerinede yapabilirsiniz. Eminimki sade renkte tülbentlerin üzerindede çok güzel duracaktır.

Oyanın örneğini tamamen kendim çıkardığım için paylaştığım oya örneklerini beğenip devamının gelmesini istiyorsanız >> YOUTUBE KANALIMA ücretsiz abone olmayı unutmayın..

Diğer oya örneklerimizede bakmayı unutmayın..

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

iplik oyasi yapimi
iplik oyasi yapimi
  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*