İplik Oyası Yapılışı Video Anlatımlı

iplik oyasi yapilisi video anlatimli
iplik oyasi yapilisi video anlatimli

Hanımlar bu gün sizlerlele gene oldukça şık bir oya modeli paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz.

Yapılış videosunu ben çektim. Eğer oyalarımı güzel buluyor ve devamını istiyorsanız youtube kanalıma ABONE olmayı unutmayın. Youtube kanalıma BU LİNK ten ulaşabilirsiniz.

Sizlerle şimdilik oya modellerinin yapılışlarını paylaşıyorum. Ama ilerde elimden geldiğince dantel videoları ve farklı örgü videolarıda paylaşacağım. Sitemizde sadece kendi youtube kanalımdaki videoları değil farklı kanallardaki örgü videoları paylaşacağım. Tabii en güzel örgü modellerini.

Bu oyanın modeli, benim kırmızı renkle yaptığım yerleri her biri farklı renk iplikle yapılmıştı. Tabii ben sade renkte daha güzel duracağını düşünerekten, Ki bence öylede oldu. hepsini kırmızı yaptım. Siz isterseniz benim kırmızı iple yaptığım yerleri yani her papatyayı tülbentinizin içinde olan farklı farklı renklerle yapabilirsiniz. Yok eğer benim gibi sade modelleri daha çok seviyorsanız videoda ve resimdede gördüğünüz gibi tülbentinize uygun iki renkte iplikle yapabilirsiniz.

Kabul ediyorum diğer oya modelleri kadar kolay bir örnek değil ama bence biraz olsun uğraşmaya değer bir oya modellerinden bir tanesi.

Diğer oya modellerimize bakmayı unutmayın..

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

iplik oyasi yapilisi video anlatimli
iplik oyasi yapilisi video anlatimli
  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*