İnci Boncuklu Tığ Oyası Tarifi

inci boncuklu tig oyasi tarifi
inci boncuklu tig oyasi tarifi

Merhaba değerli okurlarım, Sizlerle bu yazımda İnci Boncuklu Tığ Oyası Tarifi paylaşacağım. Umarım siz oya örneği arayanlar beğenirsiniz.

Bu oyanın örneğini uzun zaman önce ( Kendi anlatımımla ) sizlerle paylaşmak istiyordum kısmet bu güneymiş. Kesinlikle işinize yarayacaktır. Özellikle oya yapmaya yeni başlayanlara.

Diğer birden fazla renkte tülbentlerin üzerinde nasıl durur bilemiyorum ama ben bu oyayı nerede görsem hep sade renkte tülbentin üzerine yapılmıştı. Ve sade renkte tülbentlerin üzerinde tülbentin kendi renginde ip kullanılarak yapıldığı için çokda hoş duruyordu. Sizlerde yapmayı düşünürseniz. Sade renkte tülbentlerin üzerine çok yakışacağını unutmayın..

Yapılışı çok kolay olduğu için yapmakta hiç zorluk çekmeden kolayca ve rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Sürekli oya yapan bayanlar mutlaka bilirler bilmeyenler için ben hatırlatmak istiyorum bu oya örneğinde aslında 1 tane değil 2 tane oya örneği var. Oyada yapılan pinpirik kısımı olmadan bir oya modeli. Bu bahsettiğim örneği önceden paylaşmıştım. BURADAN bakabilirsiniz. 2. Model ise bu görmüş olduğunuz modeldir.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

Diğer oya örnekleri sayfamızda bakmayı unutmayın..

inci boncuklu tig oyasi tarifi
inci boncuklu tig oyasi tarifi
  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*