Hercai Lif Modeli Yapılışı

hercai lif modeli yapilisi
hercai lif modeli yapilisi

Merhaba değerli okurlarım, Sizlerle bu yazımda Hercai Lif Modeli Yapılışı paylaşacağım. Umarım siz lif sevenler beğenirsiniz.

Renkli lif kanal sahibinin tamamen kendi tasarlamış olduğu büyük papatya yapraklı oldukça şık duran lif modeli. Lif o kadar güzel duruyorki En yeni lif modelleri arasına gireceğinden eminim.

Özellikle lifin yapımında kullanılan beyaz, mor ve sarı renkte ip renkleri bir birine çok uyum sağlamış. Yapmayı düşürseniz eğer sizlerde kullanacağınız ip renklerinin birbirine uyum sağmalasına dikkat ederseniz sizinde yapacağınız lif en az bu kadar güzel duracaktır.

Lifin yapılışı, büyük papatya yaprakları hazırlanıyor, bu hazırlanan papatyalar beyaz ip ile fıstık yaparak birleştiriliyor. Sonra beyaz ip ile bu sefer 6 yapraklı küçük bir parça örülüyor beyaz ip ile örülen bu parçayı sarı ip ve mor ip ile kolay bir işleme yapılıyor. Sarı iplede minik bir parça ördükten sonra son olarak bu üç parçayı iğne ile dikerek birleştirilip bir tane inci boncukla beraber dikme işlemini ve lifi bitiriliyor.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

Diğer lif modellerimizede bakmayı unutmayın..

hercai lif modeli yapilisi
hercai lif modeli yapilisi
  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*