Hasır Örgülü Kolay Kaşkol Yapımı

hasir orgulu kolay kaskol yapimi
hasir orgulu kolay kaskol yapimi

Merhaba değerli okurlarım ve takipçilerim, Sizlerle bu yazımda Hasır Örgülü Kolay Kaşkol Yapımı paylaşacağım. Umarım kaşkol örneği arayanlar hem beğenirsiniz hemde işinize yarar.

Bu oldukça şık olan kaşkolun örneğini videoya çekip bizlerle paylaşan Şeyma’nın örgü modelleri teşekkür ediyor ve ellerine sağlık diyorum.

İster kendiniz için, ister çocuklarınız için, isterseniz yakınlarınıza yapmak için yapabileceğiniz en güzel kaşkol örneklerinden bir tanesi olduğunu düşünüyorum.

Sizlerinde en az benim kadar beğeneceğinizden eminim. Elbette bazı kaşkol örneklerine göre bu kaşkolun yapılışı biraz daha zor veya zor demimde sadece diğer kaşkol modellerine göre birazcık oyalıyor. Ama böyle güzel şeyler yapmak için biraz uğraşmaya değer.
Videoda ve resimdeki gibi açık renk iplerle bayanlar için yapabilir, Daha koyu renk iğlerlede erkekler içinde yapabilirsiniz.

Bu kaşkol modeline uygun bir şapka örneği henüz bulamadım bulduğumda burada mutlaka sizlerle paylaşacağım. Veya siz kendiniz bu kaşkola uygun bir şapka uyarlabilirsiniz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

Diğer kaşkol modellerimizede bakmayı unutmayın..

hasir orgulu kolay kaskol yapimi
hasir orgulu kolay kaskol yapimi
  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*