Halkalı Kolay Havlu Kenarı Yapımı

halkali kolay havlu kenari yapimi
halkali kolay havlu kenari yapimi

Merhaba değerli okularım ve takipçilerim, Sizlerle bu yazımda Halkalı Kolay Havlu Kenarı Yapımı paylaşacağım. Umarım siz HAVLU KENARI ÖRNEĞİ arayanlar hem beğenirsiniz hemde işinize yarar.

Kesinlikle her dantel sevenin beğeneceği bir örnek, Hem yapılışı çok kolay bir o kadarda zarif duruyor. Dantel örme konusunda yeni iseniz bu kolay havlu kenarı örneğinin yapılışı kolay olduğu için rahatlıkla yapabilirsiniz.

Özellikle mutfak havlusu kenarlarına çok yakışacağını düşünüyorum Tabii nasıl bir havlunun kenarına yapmak sizin tercihiniz.

Örneğin hem yapılış videosunda hemde resimde dantel yapanlar hemen çözeceklerdir, Aslında bu örnekte bir tane değil iki ayrı havlu kenarı örneği var, Nasıl diye merak ediyorsanız ikinci sırada ilk sırada kullanılan halka ve çiçeklerden oluşuyor gene aynı şekilde ikinci sırada halka ve çiçeklerden oluşuyor, sadece tek sırasını yaparakta havlu kenarı yapılabilinir.

Nasıl yapacağınız size kalmış ister tek sıra olarak yapın isterseniz aynı resimde videodaki gibi her iki şekildede yapacağınız havlu kenarı şık olacaktır.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

Yapılış videosunu izlemek için sizi Derya hanımın anlatımı ile baş başa bırakıyorum.

Diğer havlu kenarı örneklerimizede bakmayı unutmayın..

halkali kolay havlu kenari yapimi
halkali kolay havlu kenari yapimi
  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*