Elmaslar Örgü Modelinin Yapılışı Detaylı Anlatımlı

elmaslar orgu modelinin yapilisi detayli anlatimli
elmaslar orgu modelinin yapilisi detayli anlatimli

Merhaba değerli okurlarım ve takipçilerim, Sizlerle bu yazımda Elmaslar Örgü Modelinin Yapılışı paylaşacağım. Umarım siz örgü örneği arayanlar hem beğenirsiniz hemde işinize yarar.

Bu oldukça şık Elmaslar Örgü Modelinin Yapılışını videoya çekip bizlerle paylaşan Şerifenin Örgü Dünyası kanalına teşekkür ediyor ve ellerine sağlık diyorum.

Hanımlar değişik ve şık örgü modeli arıyorsanız bu örneği değerlendirmenizi kesinlikle tavsiye ederim. Örgü modeli diğer örgü modellerine göre bence çok değişik ve bir o kadar şık duruyor.

Videodada bahsedildiği gibi bu örgü örneğinden bir çok şey yapabilirsiniz, Kız çocuğu örgülerinde kullabilirsiniz. Gene kız çocuğu için bebek battaniyesi yapabilirsiniz.

Büyük bayanlar içinde yelek yapabilirsiniz, Başka şeylerde yapabilirsiniz. Örgü örneğinden neler yapabileceğiniz tamamen sizin hayal gücünüze ve yaratıcılığınıza kalmış.
Örneğin daha çok ortaya çıkması için videoda beyazla iple örülen kısımı koyu renkte ip kullanarak yaparsanız yapacağınız şey her ne yapacak iseniz daha güzel olacaktır.

Hangi ip kullanılır! Kaç numarı şiş kullanılır aşağıdaki videoyu izleyerek daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin.

Diğer örgü örneklerimizede bakmayı unutmayın..

elmaslar orgu modelinin yapilisi detayli anlatimli
elmaslar orgu modelinin yapilisi detayli anlatimli
  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*