Dantel Havlu Kenarı Modelleri

dantel havlu kenari modelleri
dantel havlu kenari modelleri

Sevgili hanımlar toparlayıp düzenleyip bir araya getirdiğim hepsi birbirinden güzel tam 110 tane Dantel Havlu Kenarı Modelleri paylaşıyorum sizlerle bu kez.

Havlu kenarı modeli arıyorsanız aşağıdaki düzenlemiş olduğum örneklerin içinde çiçekli, çiçeksiz, sade vaya farklı desenli mutlaka kendi zevkinize göre en az bir tanede olsa beğenip yapmak isteyeceğiniz bir model bulacağınızdan eminim.

Bazı havlu kenarı örneklerini sadece havlu kenarlarında değil, pikelere uç takımı olarakda kullanılabilir. Örnekleri seçerken herkesin yapabileceği örnekleri seçmeye özen gösterdim. Hatta bir çok havlu kenarı örneği modelinin yapılışı sitemizde HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ arşivi sayfamızda mevcut. İlgili sayfayı incelediğinizde yapılışlarına ulaşabilirsiniz. Henüz yapılışı sitemizde olmayan örneklerin ise yapılışlarına rastladığımda burada mutlaka sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Ama sürekli elişi yapanlardansanız örneğe dikkatli bakdığınızda nasıl yapıldığını kolayca çözebilirsiniz.

Beğendiğiniz ve örneğini çıkarmak istediğiniz havlu kenarı modelinin üzerine tıkladığınızda resimler daha büyük açılacak ve daha net görecesiniz.

Not : Kaynak belirtmek gerekirse, https://tr.pinterest.com

  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*