Çocuklar İçin Atkı Ve Bere Örnekleri

cocuklar icin atki ve bere ornekleri
cocuklar icin atki ve bere ornekleri

Merhaba örgü severler, Sizlerle bu yazımda kendimce toparlayıp bir araya getirdiğim Çocuklar İçin Atkı Ve Bere Örnekleri paylaşıyorum.

Kız çocuklarınıza, Erkek çocuklarınıza yapabileceğiniz hepsi birbirinden güzel olan atkı modelleri. Bir araya getirdiğim atkı veya bere modellerinin yapılışları herne kadar kolay olanları seçmeye çalışsamda, çoğunun yapılışı çok kolay iken, bazı modellerin yapılışı biraz zahmetli. Ama sürekli örgü örenlerdenseniz nasıl yapıldıklarını resimlere baktığınızda kolayca çözebilirsiniz.

Çoğu atkı veya bere modellerin yapılışı kolay, sadece üzerlerinde olan örgü süslemeler modellerin yapılışlarını zor gibi gösteriyor. Bu süslemeler ÖRGÜ APLİKELER,le oluyor. Nasıl diye düşünecek olursanız Önceden bununla alakalı ÖRGÜ APLİKE MODELLERİ paylaşmıştım buradaki linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Atkı be berelerden oluşan Albümüzü incelediğiniz karşınıza bir çok model çıkacaktır. Sıralamak gerekirse Takım halinde atkı ve bere modelleri, Tek atkı modelleri, Tek bere modelleri Hatta bazı modellerde ise atkısı bere eldiveni gibi modelleri mevcutken, Bazı modellerde ise, Atkı bere patik gibi modelleri bulabilirsiniz.

Gene sadece çocuklara özgü olan bebek yelek örneklerini inceleyebilirsiniz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

Modelleri daha büyük görmek için beğendiğiniz resimin üzerine tıklayınız.

  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*