Çiçekli Tığ Oyası Yapımı Video Anlatımlı

cicekli tig oyasi yapimi video anlatimli
cicekli tig oyasi yapimi video anlatimli

Merhaba değerli okurlarım ve takipçilerim, Sizlerle bu yazımda Çiçekli Tığ Oyası Yapımı paylaşacağım. Umarım siz oya örneği arayanlar hem beğenirsiniz hemde işinize yarar.

Bu oya modelinin örneğini ben çıkarıp kendi >> YOUTUBE KANALIM,a yükledim. Paylaştığım oya örnelerini beğeniyor ve yararlı buluyorsanız bana destek olmak için >> YOUTUBE KANLIM‘a ücretsiz Abone olabilirsiniz.

Özellikle kendim örneği çıkarıp sizlerle paylaştığım oya örnekleri daha sade idi bu oya modelininde olduğu gibi biraz daha gösterişli tığ oyalarına yer vermeye çalışacağım.

Oyayı videodada belirttiğim gibi ikinci sırada yaptığım çiçeklirin ayrı ayrı renkte iplerle yaptım. Siz bu çiçekleri ister benim yaptığım gibi tülbentiniz içinde olan farklı farklı renkte iplerlede yapabilirsiniz. Veya daha sade tülbent için yapmayı düşünürsenizde çiçekleri tek renk iplede yapabilirsiniz.

Nasıl yaparsanız yapın eminimki her iki şekildede yaptığınız oya çok güzel olacaktır. Çünkü ben örnekleri kurdela üzerine çıkarıyorum o yüzden oyanın modeli pek fazla belli olmuyor tülbetin üzerinde çok daha güzel duracaktır.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

Diğer oya modellerimizede bakmayı unutmayın..

cicekli tig oyasi yapimi video anlatimli
cicekli tig oyasi yapimi video anlatimli
  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*