Boncuklu İğne Oyası Örnekleri

boncuklu-igne-oyasi-ornekleri
boncuklu-igne-oyasi-ornekleri

Sevgili hanımlar bu kez sizlerle derleyip bir araya getirdiğim hepsi birbirinden güzel tam 55 Tane Boncuklu İğne Oyası Örnekleri paylaşıyorum.

Örneklerimizi umarım beğenir ve kolayca yapabilirsiniz. Kolayca yapabileceğinizi tahmin ediyorum modelleri seçerken yapılışı kolay ve gösterişli örnekleri seçmeye çalıştım. Oya örneklerini ister sade renklerde yazmalara, ister renkli yazmaların kenarına, ister çiçekli yazmaların kenarlarına, mevlüt ve namaz yazlarının kenarlarına her türlü yazma kenarına uyarlayabilirsiniz. Hangi renklerde ve nasıl bir yazma kenarına yapacağınız tamamen sizin zevkinize kalmış.

Örnekler sadece boncuklu iğne oyalarıdır. Eğer sadece boncuklu iğne oyası örnekleri istiyorsanız bu örnekleri mutlaka incelemenizi tavsiye ederim. Çünkü kendi zevkinize göre bir örnek bulacağınızdan eminim. Sadece iplikten yapılan iğne oyası örneği istiyorsanız gene önceden albüm halinde sizlerle paylaştığım SEÇİLMİŞ EN GÜZEL İĞNE OYASI MODELLERİ resim albümüzü inceleyebilirsiniz..

Son olarak aşağıda inceleyeceğiniz bir çok iğne oyası modelinin yapılışını İĞNE OYASI MODELLERİ arşivi sayfamızda bulabilirsiniz. Yapmak isteyen hanımlara şimdiden kolay gelsin diyor ve sizleri aşağıdaki boncuklu iğne oyası örneklerini incelemeye bırakıyorum..

  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*