Bebek Yeleği Örnekleri

bebek yelegi ornekleri

Merhaba örgü seven hanımlar, Bu yazımda sizlerle hepsi birbirinden güzel 100 tane bebek yeleği modelini albüm halinde bir araya getirip sizlerin beğenisine sunuyorum.

Resimleri incelediğinizde kız ve erkek bebekler için yelek modelleri bulacaksınız. Örgü moodelleri ise tığ işi, tunus işi ve şişle yapılan modelleridir.

Hemen hemen herkesin yapabileceği yapılışı kolay yelek örneklerini seçmeye çalıştım. Bebeklerine ( kız veya erkek bebek fark etmez ) yelek örmeyi düşünen hanımlar aşağıdaki resimleri incelediğinde mutlaka yapabileceği bir model bulacaktır.

Burada bazı bebek yeleği modellerinin yapılışı BEBEK ÖRGÜLERİ SAYFAMIZ, da bulabilirsiniz, diğer yelek modellerinin yapılışlarına rastladığımda burada gene BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ SAYFAMIZ,a eklemeye çalışacağım. BENİ TAKİPTE KALIN!!

Örnekleri incelediğinizde yeni doğmuş bebekten 06 yaşa kadar çocuklarında kullanabileceği yelek örnekleri var. Ayrıca bazı örneklerden sadece bebek yeleğe değil bebek hırkalarıda yapılabilinir, Veya gene bazı örnekleri başka örgülerde kullanabilirsiniz.

Örnekleri daha büyük görmek için BEĞENDİĞİNİZ RESİM,İN ÜZERİNE TIKLAYIN.

Yapmak isteyen hanımlara şimdiden kolay gelsin..

  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*