Bay Bayan Bere Modeli Yapılışı

bay bayan bere modeli yapilisi
bay bayan bere modeli yapilisi

Merhaba değerli okurlarım ve takipçilerim, Sizlerle bu yazımda Bay Bayan Bere Modeli Yapılışı paylaşacağım. Umarım siz bere örneği arayanlar hem beğenirsiniz hemde işinize yarar.

Bu oldukça şık Bere Modeli Yapılışını videoya çekip bizlerle paylaşan Ören Hanım kanalına teşekkür ediyor ve ellerine sağlık diyorum.

Hem bayanların hemde erkeklerin kullanabileceği bir o kadar kullanışlı bir bere örneği olduğunu düşünüyorum. Örgü sevenler bu örneği mutlaka biliyorlardır. Bilmeyenler ve öğrenmek isteyenlerde aşağıdaki detaylı anlatımlı videoyu izleyerek sizde öğrenebilir bu örnekte sadece bere değil bir çok şey yapabilirsiniz.

Koyu renkte ip kullanarak erkekler için bereler yapabilirsiniz, Açık renk ip kullanarakta bayanlar için şık bereler yapabilirsiniz.
Bir önceki yazımdada bu berenin atkısının yapılışını paylaşmıştım BURADAN bakabilir her ikisini bere ve atkısını aynı renk ip kullanarak yaparsanız takım halin bere ve atkı yapabilirsiniz. Veya ikisinide ayrı renkte ip kullanarakta yapabilirsiniz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

Diğer bere modellerimizede bakmayı unutmayın..

bay bayan bere modeli yapilisi
bay bayan bere modeli yapilisi
  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*