Bay Bayan Atkı Modeli Yapılışı

bay bayan atki modeli yapilisi
bay bayan atki modeli yapilisi

Merhaba değerli okurlarım ve takipçilerim, Sizlerle bu yazımda Bay Bayan Atkı Modeli Yapılışı paylaşacağım. Umarım siz atkı örneği arayanlar hem beğenirsiniz hemde işinize yarar.

Bu oldukça şık Atkı Modeli Yapılışını videoya çekip bizlerle paylaşan Ören Hanım kanalına teşekkür ediyor ve ellerine sağlık diyorum.

Yazının başlığındada belirttiğimiz gibi hem bayanların kullanabileceği hemde erkeklerin kullanabileceği bir atkı modeli. Daha doğrusu atkı örneği.

İstediğiniz iplerle yapabileceğiniz istedeğiniz numara şişlerlede yapabilirsniz. Ama benim sizlere tavsiyem kullanacağınız ip çok incede olmasın çok kalında olmasın.

Yapılışıda o kadar kolayki eli şiş tutmayı bilen herkes aşağıdaki detaylı anlatımlı video sayesinde rahatlıkla yapabilir.

Videoda ve resimde koyu yeşil ip kullanılarak yapılmış ama siz daha açık renkte ipler kullanarak bayanlar için koyu renk ipler kullanarakta erkekler için yapabilirsiniz.

Ayrıca atkıya sade bulur veya püskül yapmak isterseniz, Yakın zamanda sizlerle paylaştığım başka bir atkı modelin yapılış videosunda atkıya püskül yapılışıda var dilerseniz BURADAN bakabilirsiniz.

Son hatırlatma BİR SONRAKİ YAZIMda bu atkının beresinin ( şapkasının ) yapılışını paylaşacağım beni takipte kalın.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

Diğer atkı modellerimizede bakmayı unutmayın..

bay bayan atki modeli yapilisi
bay bayan atki modeli yapilisi
  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*