Amigurumi Örgü Oyuncak Modelleri

amigurumi orgu oyuncak modelleri
amigurumi orgu oyuncak modelleri

Sıradaki paylaşımımız hepsi birbirinden sevimli Amigurumi Örgü Oyuncak Modelleri Umarım modelleri beğenir ve kolayca yapabilirsiniz.

Oyuncak modelleri o kadar güzelki insan hepsinden yapmak istiyor, Siz amigumi işine ilgi dayanlar aşağıdaki modelleri incelediğinizde mutlaka beğenip yapmak isteyeceğiniz bir model bulacağınızdan eminim.

Tabii bu sevimli oyuncaklardan yapmak için illa amigurumi işine ilgi duymanıza gerek yok, örgü örmeyi bilen herkes bu güzel oyuncaklardan yapabilir.

Peki ben bunları neden yapayım diye düşünecek olursanız, Kendi kız veya erkek çocuklarınıza yapabilir, Satmak için yapabilir, Sevdiklerinize hediye etmek için yapabilir veya satmak içinde yapabilirsiniz. Ne ve kim için yapacağınız size kalmış.

Ayrıca modelleri incelediğinizde sadece oyuncak değil çok güzel perde tutucular ve anahtarlıklarda bulacaksınız.

Bazı modellerin yapılışlarını AMİGURUMİ sayfamızda bulabilirsiniz. Gene AMİGURUMİ sayfamızda böyle güzel AMİGURUMİ MODELLERİ paylaşımlar yapmaya devam edeceğim beni takipte kalın.

Modelleri incelemek için beğendiğiniz resimin üzerine tıkladığınızda daha büyük açılacaktır.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin.. Aşağıdaki sosyal paylaşım butonlarından modelleri paylaşarak bana desdek olmayı unutmayın..

  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*