120 Tane Çeşitli Keçe Modelleri

120 tane cesitli keçe modelleri
120 tane cesitli keçe modelleri

Merhaba sevgili okurlarım, Bu yazımda sizlerle hepsi birbirinden güzel 120 Tane Çeşitli Keçe Modelleri,den oluşan resim galerisi paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz.

Hepsini başta pinterest olmak üzere çeşitli sitelerden derleyip bir araya getirdiğim 120 tane keçe çalışması. Hemen hemen hepsi herkesin beğenip yapmak isteyeceği modelleri seçmeye çalıştım. Çoğunun yapılışı ise oldukça kolay sürekli keçe işiyle uğraşanların bunları yapmakta sorun çekeceğini sanmıyorum. Hatta çocukların bile yapabileceği modeller var.

Burada gördüğünüz bazı keçe modellerini sadece buradakilerle sınırlı kalmayıp farklı yerlerde kullanmak içinde yapabilirsiniz. Mesela kıyafetlere yapmak gibi. Ne için yapıp nerelerde kullanacağınız size kalmış.

Şimdi neler var bir bakalım. Başta mağazalarda satılan oyuncukları aratmayacak türden çeşitli oyuncaklar. Bayan çantaları, Telefon kılıfları, Kitap ayraçları, Bardak altlıkları, Anahtarlıklar, Peçetelikler, Kapı süsleri, İğnelikler, Küpeler, Cüzdanlar, Sepetler, Üç boyutlu süs yastıklar. Ve daha bir çok şey.

Bu arada bana destek olmak için yazılarımı çeşitli sosyal sitelerde paylaşırsanız çok sevinirim.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

Diğer keçe çalışmaları sayfamızada bakmayı unutmayın..

120 tane cesitli keçe modelleri
120 tane cesitli keçe modelleri

Şimdi aşağıdaki resim galerimizi inceleyelim.

Resimleri daha büyük görmek için beğendiğiniz resimin üzerine tıklayın..

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*