100 Tane Örgü Aplike Modelleri

100 tane orgu aplike modelleri

Merhaba değerli takipçilerim, Sizlerle bu yazımda hepsi birbirinden güzel başta pinterest olmak üzere farklı sosyal sitelerden derleyip bir araya getirdiğim 100 Tane Örgü Aplike Modelleri paylaşıyorum.

Peki bu aplike örgüler ne işi yarar veya ne yapabilirim diye düşünürseniz, çocuk kazakları süslemelerinde kullanabilirsiniz, Çocuk hırkaları süslemelerinde kullanabilirsiniz, Yetişkin kazak süslemelerin kullanabilirsiniz, gene yetişkin hırka süslemelerinde kullanabilirsiniz, Yetişkin veya çocuk fark etmez şapkalarında kullanabilir, berelerde kullanabilir, yeleklerde kullanabilir, Lif süslemelerin kullanabilir, Bazı modeller ise buzdolabı süsü yani magnet olarakda yapabilirsiniz. Hatta duvar süsleri bile yapabilirsiniz. Anahtarlıklar yapabilirsiniz, Daha başka nerelerde kullanabileceğiniz tamamen size kalmış.

Modellerin hepsinin yapılışı sürekli örgü ören biriyseniz resimlere baktığınızda örneklerini kolayca çıkarabilirsiniz. Modellere çok fazla ip gitmediği için elinizde az miktarda kalan ipleri böyle güzel örgüler yaparak değerlendirebilirsiniz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

Diğer Aplike modelleri sayfamızada bakmayı unutmayın..

Reimleri daha büyük görmek için beğendiğiniz resimin üzerine tıklayın..

  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*